Koło Naukowe Matematyków

Odwiedź nas na naszych stronach:

logo_kni

Studencie! Masz już pewne doświadczenie jako programista? Chcesz wykorzystać swoje umiejętności w praktyce? Zdobyć nowe doświadczenia, uczestnicząc w pracy nad dużym projektem? Przygotować się do startu w konkursach informatycznych? A może poznać najnowocześniejsze technologie? Jeżeli odpowiedziałeś TAK, to zapraszamy do Koła Naukowego Informatyków. Odwiedź nas na naszych stronach:

Kombinatoryczno-Algebraiczne Koło Naukowe “KOALA”

Koło Naukowe Innowacyjnych Systemów Informacyjnych

Koło fotograficzne STUDIO

Jak wskazuje nazwa, jesteśmy kołem fotograficznym. Nasz ogromny sukces, to dzielenie sie wiedzą jaką posiadamy z innymi, poprzez serię wykładów
“Sami Sobie” prowadzonych przez naszych członków. Zajmujemy się fotografowaniem życia Wydziału, organizujemy wspólne wyjścia plenerowe i
wiele innych. Jeśli interesujesz się fotografią, dołącz jak najszybciej do nas!!!

Na naszej stronie, odbywa się comiesięczny konkurs na zdjęcie miesiąca, sprawdź jaki temat obowiązuje obecnie! Tam też znajdziesz informację odnośnie naszych kolejnych spotkań. Polub nas na facebook’u, aby być na bieżąco!”

Koło naukowe Data Science

logo knds

Koło Naukowe Data Science zrzesza osoby zainteresowane szeroko pojętą analizą danych. Jesteśmy grupą ambitnych studentów, którzy chcą rozwijać się ponad to, co oferują nam studia. Uczestnictwo w życiu Koła stwarza możliwości nabywania umiejętności przydatnych podczas pracy z danymi, zdobywania cennego doświadczenia i doskonalenia umiejętności miękkich. Organizujemy szkolenia dotyczące przydatnych narzędzi, projekty pozwalające na praktyczne wykorzystanie posiadanej wiedzy, oraz spotkania z firmami działającymi w obszarze analizy danych.

Odwiedź nas na naszej stronie lub na profilu Koło Naukowe Data Science PW na Facebook’u:

Fanpage KNDS na Facebooku