Już wkrótce, bo 16 października 2020 (piątek), odbędzie się IV edycja konferencji Data Science Summit – największego wydarzenia o tematyce Data Science w Polsce. Konferencja ta jest adresowana do wszystkich osób związanych lub zainteresowanych szybko rozwijającym się obszarem przetwarzania, analizy i wizualizacji danych oraz uczelnia maszynowego.

Współorganizatorem konferencji Data Science Summit jest Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

DSS to przede wszystkim 15 równoległych ścieżek tematycznych i ponad 120 prezentacji prowadzonych przez ekspertów z Polski i zagranicy. W zakres tematyczny konferencji wchodzą m.in.:

–  Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe
– Data Mining & Exploration
– Analityka i statystyka w informatyce
– Programowanie i narzędzia w data science – Python, R, Scala i inne
– Hurtownie danych,
– Big Data,
– Real Time Data Processing
– Cloud Computing w obszarze danych
– DataOps
– Wizualizacja danych, Business Intelligence, Raportowanie
– Trendy i innowacje data science

Równolegle do konferencji, w trakcie wydarzenia odbędzie się również Data Science Expo – wyjątkowe w skali kraju targi usług, rozwiązań i technologii, połączone z targami pracy. To tutaj będzie można spotkać czołowych pracodawców branży Data Science oraz zapoznać się z najnowszymi technologiami i usługami, jakie oferują wiodące organizacje tego obszaru. Oprócz tego organizatorzy dla wszystkich gości przygotowali liczne (stacjonarne w Warszawie) okazje networkingowe.

Ze względu na pandemię wirusa COVID-19, wydarzenie odbędzie się w tym roku w hybrydowej formule – konferencji i targów online oraz stacjonarnych wydarzeń towarzyszących.

Więcej informacji i rejestracja: www.DSSconf.pl

Facebook: www.facebook.com/DSSconference