Wydział MiNI zatrudnia 157 nauczycieli akademickich, 19 pracowników adminstracyjnych i inżynieryjno – technicznych oraz 7 pracowników obsługi.
 

Nauczyciele akademiccy Pracownicy administracji
Paweł Aszklar
Jerzy Balicki
Leszek Bartczak
Maciej Bartoszuk
Grzegorz Bartuzel
Ewa Bednarczuk
Przemysław Biecek
Piotr Michał Bies
Grzegorz Bińczak
Łukasz Błaszczyk
Konstancja Bobecka-Wesołowska
Agnieszka Bogdewicz
Wojciech Boratyński
Tomasz Brengos
Jan Bródka
Krzysztof Bryś
Małgorzata Buba-Brzozowa
Krzysztof Chełmiński
Joanna Chmielewska
Eugenia Ciborowska-Wojdyga
Jakub Ciecierski
Aleksander Cisłak
Katarzyna Danielak
Anna Dembińska
Michał Dębski
Przemysław Dobrowolski
Wojciech Domitrz
Zbigniew Dudek
Elżbieta Ferenstein
Piotr Figurny
Ewa Anna Frankiewicz
Andrzej Fryszkowski
Piotr Gałązka
Maria Ganzha
Marek Gągolewski
Piotr Godlewski
Rafał Górak
Przemysław Górka
Renata Gruszka
Jarosław Grytczuk
Przemysław Grzegorzewski
Maciej Grzenda
Irmina Herburt
Władysław Homenda
Tadeusz Jagodziński
Ludwik Jaksztas
Matylda Jakubowska
Jacek Jakubowski
Stanisław Janeczko
Magdalena Jasionowska
Agnieszka Jastrzębska
Paweł Józiak
Rafał Jóźwiak
Anna Junosza-Szaniawska
Konstanty Junosza-Szaniawski
Krzysztof Kaczmarski
Andrzej Kaczyński
Bogusława Karpińska
Jan Karwowski
Paweł Keller
Krystyna Kibalczyc
Danuta Kołodziejczyk
Bartosz Kołodziejek
Paweł Kotowski
Janina Kotus
Adam Kowalczyk
Marek Kozłowski
Anna Krasnosielska-Kobos
Krzysztof Krasuski
Adam Kubica
Andrzej Leśniewski
Ewa Lewińska
Zbigniew Lonc
Marcin Luckner
Bohdan Macukow
Rafał Maj
Marian Majchrowski
Jacek Mańdziuk
Krzysztof Marciniak
Joanna Matysiak
Wojciech Matysiak
Jan Mielniczuk
Małgorzata Mikosz
Tomasz Miller
Jolanta Misiewicz
Anna Mućka
Piotr Multarzyński
Paweł Naroski
Jan Nawrocki
Marcin Niedabylski
Mariusz Niewęgłowski
Michał Okulewicz
Felicja Okulicka-Dłużewska
Paweł Olszewski
Małgorzata Opolska-Rutkowska
Bogdan Osłowski
Grzegorz Ostrek
Sebastian Owczarek
Zbigniew Pasternak-Winiarski
Ewa Pawelec
Gabriel Pietrzkowski
Marcin Pilarski
Agata Pilitowska
Dariusz Plewczyński
Joanna Porter-Sobieraj
Artur Przelaskowski
Jerzy Pusz
Leszek Pysiak
Radosław Pytlak
Anna Maria Radzikowska
Janusz Rafałko
Mirosława Reńska
Barbara Roszkowska-Lech
Marek Rutkowski
Agnieszka Ruzikowska
Paweł Rzążewski
Grażyna Rzeżuchowska
Tadeusz Rzeżuchowski
Jacek Sadowski
Khalid Saeed
Jan Samsonowicz
Wiesław Sasin
Leszek Sidz
Andrzej Sierociński
Alicja Smoktunowicz
Jarosław Sobczyk
Grzegorz Sójka
Jan Spaliński
Robert Stępnicki
Michał Stronkowski
Ewa Stróżyna
Monika Syga
Paweł Jerzy Szabłowski
Kamil Szpojankowski
Małgorzata Śleszyńska-Nowak
Karolina Ślusarska
Grzegorz Świątek
Marcin Świeca
Tomasz Traczyk
Żaneta Trębska
Michał Tuczyński
Małgorzata Twardowska
Anna Walczyńska
Jacek Wesołowski
Paweł Wilczyński
Andrzej Winnicki
Iwona Wróbel
Anna Wróblewska
Jerzy Wyborski
Ewa Zadrzyńska-Piętka
Mariusz Zając
Anna Zalewska
Anna Zamojska-Dzienio
Anna Zapart
Wiesław Zarębski
Michał Ziembowski
Agnieszka Zimnicka (d. Badeńska)
Anna Barańska
Małgorzata Bielak
Magdalena Bogucka
Marcin Borkowski
Dagmara Burchart
Anna Czerwińska
Joanna Dziewańska
Piotr Gałkowski
Monika Gostomska-Kosiorek
Ewelina Kądrowska
Katarzyna Kmita
Beata Łukaszuk
Hubert Pająk
Michał Radzki
Grzegorz Rogowski
Elżbieta Sofka
Ewa Stecko
Ewelina Szczęsna
Jerzy Tarkowski

Pracownicy obsługi

Czerniakowska Agnieszka
Jakubowska Marzenna
Jastrzębska Małgorzata
Mikulski Bogdan
Przedwojewska Beata
Wudarczyk Dariusz
Zonberg Iwona