Wydział MiNI zatrudnia 159 nauczycieli akademickich (w tym w grupie pracowników – 1, w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych – 82, w grupie pracowników dydaktycznych – 76), 22 pracowników administracyjnych i inżynieryjno – technicznych oraz 14 pracowników obsługi.
 

Nauczyciele akademiccy Pracownicy administracji Wydziału
Jakub Abelski
Paweł Aszklar
Jerzy Balicki
Leszek Bartczak
Ewa Bednarczuk
Cezary Bella
Przemysław Biecek
Piotr Michał Bies
Grzegorz Bińczak
Łukasz Błaszczyk
Konstancja Bobecka-Wesołowska
Agnieszka Bogdewicz
Wojciech Boratyński
Tomasz Brengos
Jan Bródka
Małgorzata Buba-Brzozowa
Anna Cena
Krzysztof Chełmiński
Joanna Chmielewska
Joanna Chybowska-Sokół (d.Sokół)
Tomasz Cieślak
Katarzyna Danielak
Anna Dembińska
Michał Denkiewicz
Michał Dębski
Wojciech Domitrz
Piotr Figurny
Ewa Anna Frankiewicz
Michał Gaczkowski
Piotr Gałązka
Maria Ganzha
Marek Gągolewski
Rafał Górak
Przemysław Górka
Renata Gruszka
Jarosław Grytczuk
Przemysław Grzegorzewski
Maciej Grzenda
Nuno Henriques dos Santos de Sepulveda
Irmina Herburt
Tomasz Herman
Władysław Homenda
Ludwik Jaksztas
Stanisław Janeczko
Szymon Jaroszewicz
Magdalena Jasionowska-Skop (d.Jasionowska)
Agnieszka Jastrzębska
Franciszek Jełowicki
Elżbieta Jowik
Paweł Józiak
Rafał Jóźwiak
Anna Junosza-Szaniawska
Konstanty Junosza-Szaniawski
Krzysztof Kaczmarski
Bogusława Karpińska
Jan Karwowski
Stanisław Kaźmierczak
Paweł Keller
Konrad Kisiel
Danuta Kołodziejczyk
Bartosz Kołodziejek
Adam Komorowski
Elena Konetskaia
Tomasz Kostrzewa
Paweł Kotowski
Janina Kotus
Anna Kozak
Anna Kozłowska
Marek Kozłowski
Anna Krasnosielska-Kobos
Krzysztof Krasuski
Tomasz Krawczyk
Adam Kubica
Andrzej Leśniewski
Krzysztof Leśniewski
Ewa Lewińska
Zbigniew Lonc
Marcin Luckner
Bohdan Macukow
Rafał Maj
Robert Małysz
Jacek Mańdziuk
Joanna Matysiak
Wojciech Matysiak
Wiktoria Mieleszczenko-Kowszewicz
Jan Mielniczuk
Anna Mućka
Piotr Multarzyński
Paweł Naroski
Mariusz Niewęgłowski
Karolina Okrasa
Felicja Okulicka-Dłużewska
Małgorzata Opolska-Rutkowska
Grzegorz Ostrek
Sebastian Owczarek
Ewa Pawelec
Dariusz Pączka
Gabriel Pietrzkowski
Marcin Pilarski
Agnieszka Piliszek
Agata Pilitowska
Dariusz Plewczyński
Aleksander Płocharski
Joanna Porter-Sobieraj
Artur Przelaskowski
Marta Przyborowska
Radosław Pytlak
Anna Maria Radzikowska
Janusz Rafałko
Mirosława Reńska
Barbara Roszkowska-Lech
Krzysztof Rudaś
Marek Rutkowski
Agnieszka Ruzikowska
Katarzyna Ryszewska
Paweł Rzążewski
Jan Samsonowicz
Wiesław Sasin
Kaustav Sengupta
Leszek Sidz
Elżbieta Sienkiewicz
Artur Słabuszewski
Jarosław Sobczyk
Paweł Sobótka
Dariusz Socha
Grzegorz Sójka
Jan Spaliński
Maciej Spychała
Katarzyna Stępień
Robert Stępnicki
Michał Stronkowski
Ewa Stróżyna
Monika Syga
Kamil Szpojankowski
Małgorzata Śleszyńska-Nowak
Karolina Ślusarska
Grzegorz Świątek
Marcin Świeca
Joanna Tarka
Paweł Teisseyre
Żaneta Trębska
Michał Tuczyński
Anna Walczyńska
Jacek Wesołowski
Michał Własnowolski
Katarzyna Woźnica
Paweł Wójcicki
Mikołaj Wójcik
Iwona Wróbel
Anna Wróblewska
Ewa Zadrzyńska-Piętka
Mariusz Zając
Anna Zalewska
Anna Zamojska-Dzienio
Anna Zapart
Michał Ziembowski
Agnieszka Zimnicka (d.Badeńska)
Michał Zwierzyński
Adam Żychowski
Agnieszka Anucińska
Agata Balak-Kuśmierska (d.Balak)
Anna Barańska
Joanna Berlak
Magdalena Bogucka
Marcin Borkowski
Dagmara Burchart
Anna Cichocka
Anna Czerwińska
Monika Gostomska-Kosiorek
Michał Kadlof
Katarzyna Kmita
Hubert Pająk
Michał Radzki
Grzegorz Rogowski
Małgorzata Sikorska (d.Nowak)
Elżbieta Sofka
Ewelina Szczęsna
Adrian Świderek
Jerzy Tarkowski
Tomasz Traczyk
Agnieszka Zielińska (d.Kołakowska)

Pracownicy administracji gmachu

Grenda Wiesław
Grotowska Jolanta
Jastrzębska Małgorzata
Leontiuk Oksana
Michurska Jolanta
Mikulski Bogdan
Ogonowski Maciej
Pazdyka Agnieszka
Piątek Katarzyna
Piec Joanna
Piwek Michał
Raćko Ireneusz
Skorupka Małgorzata
Wudarczyk Dariusz

Ostatnia aktualizacja 2024-04-11 o godz. 20:50:19