Zapraszamy na IEEE Day, który odbędzie się on-line w dniu 29 września 2020 r. w godz. 16:00 ‑ 21:30. W trakcie sesji nastąpi rozdanie nagród w Konkurs prac dyplomowych pod patronatem IEEE 2020. W tym roku konkurs prac dyplomowych pod patronem polskiej sekcji IEEE odbył się także na naszym Wydziale. Laureatami konkursu z naszego Wydziału są Krzysztof Kamiński oraz Artur Haczek za pracę pt. „System przechowywania i udostępniania aktów notarialnych w oparciu o technologię Blockchain” zrealizowaną pod opieką dr. inż. Krzysztofa Kaczmarskiego. Wyróżnienie otrzymali Łukasz Niedziałek oraz Piotr Pilis za pracę pt. „A system for selected collection and analysis of online reviews” zrealizowaną pod opieką dr. inż. Rafała Jóźwiaka. Serdecznie gratulujemy!

W trakcie IEEE Day odbędzie się kilka ciekawych prelekcji oraz prezentacje prac dyplomowych Laureatów I Nagrody ze wszystkich konkursów, jakie odbyły się na rożnych uczelniach w Polsce.

Szczegóły oraz link do wydarzenia pod adresem: