Noc Muzeów 2023 już za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Gra terenowa „Logiczne Labirynty Kampusu” spotkała się z dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy mieli szansę zmierzyć się z matematycznymi i logicznymi łamigłówkami rozlokowanymi na terenie Kampusu Centralnego PW. Grę przygotowali: Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, Samorząd Studentów oraz zespół badawczy MI2.AI.  Oto podsumowanie w liczbach:

– 58 zespołów zgłosiło się do gry

– 149 osób głowiło się nad zadaniami

– rozwiązano łącznie 590 logicznych łamigłówek (w tym 390 poprawnie)

– 5 godzin wynosił czas gry czyli cała Noc Muzeów (od godz. 18 do 23)

– o godz. 22.30 wystartował ostatni zespół

Nagrodzono cztery zespoły z największą ilością  poprawnych odpowiedzi. Gratulujemy!

Tablica wyników. Wykresy liczby zarejestrowanych zespołów, Wyniki zespołów, Popularność i trudność zadań, Zadanie na szacowanie, Liczba rozwiązanych zadań Treść zadania wyświetlona na telefonie komórkowym odczytana z kodu QR wiszącego na betonowym słupie Dwoje uczestników gry stojący przed punktem rejestracyjny. Uczestniczka gry stojąca przed tablicą wyników Zespół trzyosobowy stojący przed punktem rejestracyjnym, z grupą stoi jeden z organizatorów, za biurkiem z komputerami stoi drugi organizator.