12 listopada 2019 roku rozpoczęła się XXI Powszechnego Internetowego Konkursu  dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowanego przez nasz Wydział we współpracy z Politechniką Gdańską. Podczas uroczystości rozpoczęcia Konkursu zostały wręczone certyfikaty stypendystów najlepszym laureatom poprzedniej edycji Konkursu, którzy w tym roku zostali studentami Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW.

Stypendium Fundacji Rodziny Maciejko otrzymuje w tym roku akademickim pan Mateusz Kwiatkowski studiujący na kierunku Matematyka i Analiza Danych.

Stypendium Fundacji mBanku otrzymuje pan Szymon Tur studiujący na kierunku Informatyka i Systemy Informacyjne.

Więcej informacji, regulamin, szczegółowe relacje z poprzednich edycji Konkursu oraz zdjęcia można znaleźć na stronie:    www.konkurs.mini.pw.edu.pl