RADA NAUKOWA DYSCYPLINY

zaprasza na
OBRONĘ ROZPRAWY DOKTORSKIEJ

mgr. inż. Kaustava Sengupty
która odbędzie się w dniu 28 listopada 2023 roku, o godzinie 16:00 w trybie zdalnym – Ms Teams
Temat rozprawy:
,, The meta-network model of the complete human biomolecular interactome at the whole cell scale”

Promotor:          prof. dr hab. Dariusz Plewczyński – Politechnika Warszawska

Recenzenci:       prof. Adam Godzik – University of California, Riverside USA

……………………..prof. dr hab. inż. Marta Kasprzak – Politechnika  Poznańska

……………………..prof. dr hab. inż. Andrzej Polański – Politechnika  Śląska

Obrona odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams/  Osoby zainteresowane uczestnictwem w obronie proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa w formie elektronicznej na adres sekretarza komisji: dr hab. Maria Ganzha, prof. uczelni – email: maria.ganzha@pw.edu.pl, do dnia 26.11.2023r. do  godz.20:00.

Z rozprawą doktorską i recenzjami można zapoznać się w Czytelni Biblioteki Głównej Politechniki Warszawskiej, Warszawa, Plac Politechniki 1.

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje są zamieszczone na stronie internetowej: https://www.bip.pw.edu.pl/Postepowania-w-sprawie-nadania-stopnia-naukowego/Doktoraty/Wszczete-po-30-kwietnia-2019-r/Rada-Naukowa-Dyscypliny-Informatyka-Techniczna-i-Telekomunikacja/mgr-inz.-Kaustav-Sengupta (link do strony BIP PW)

Treść ogłoszenia (Plik PDF)