Miło nam poinformować, że 20 lutego 2024 odbyło się na naszym wydziale oficjalne otwarcie strefy coworkingowej. Jest ona wynikiem nawiązania współpracy Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych z Firmą Sii Sp. z o.o.

Uroczystość otwarcia rozpoczęła się prelekcją wygłoszoną przez ekspertów z firmy Sii, Panów Jędrzeja Kalinowskiego i Krzysztofa Kamińskiego na temat „Javowych usług w praktyce”, po której nastąpiło uroczyste podpisanie umowy. Ze strony Wydziału umowę podpisał Pan Dziekan, dr. hab. inż. Wojciech Domitrz, prof. uczelni a ze strony Firmy Sii: Dyrektor Regionalnego Oddziału w Warszawie Pan Marek Hewelke.

Miłym dodatkowym akcentem uroczystości były smakowite babeczki oraz quiz z nagrodami.

Link do strony Sii