Miło nam poinformować, że Pani Zofia Wrona studentka studiów magisterskich na kierunku Computer Science and Information Systems Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych zajęła drugie miejsce w konkursie na najlepszą demonstrację, organizowanym przez AIR Institute (link do strony AIR Institite) w ramach konferencji 21nd International Conference on Practical applications of Agents and Multi-Agent System (link do strony PAAMS),  która odbyła się w dniach 12-14.07.2023.
Współautorem demonstracji jest
Promotor Pani Zofii dr. hab. Maria Ganzha, prof. uczelni,
pracownik Instytutu Badań Systemowych PAN (link do strony IBS PAN) specjalista od obliczeń rozproszonych i systemów agentowych dr hab. Marcin Parzycki,
pracownik firmy CloudFerro (link do strony firmy) Pan Stanisław Krzyżanowski.
.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
.
dyplom dla pani Zofii Wrony, Marii Ganzhy, Marcina Paprzyckiego i Stanisława Krzyżanowskiego za zajęcie drugiego miejsca w AIR Institute of Scientific Excellence to the Best Demonstration