Z przyjemnością informujemy, że w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Międzyuczelnianego Konkursu Młodych Mistrzów nagrody specjalne otrzymali:

1. Robert Pniewski, Katsiaryna Stankievich (opiekun naukowy: dr hab. Maria Ganzha, prof. uczelni)
    Nagroda Specjalna Narodowego Banku Polskiego
    Kategoria: Najlepsza praca z zakresu aspektów ekonomicznych informatyzacji
    tytuł pracy: „Modelowanie i optymalizacja multimodalnego ruchu miejskiego przy wykorzystaniu platformy agentowej”
  2. Maja Krzemińska, Alicja Moskal (opiekun naukowy: dr inż. Magdalena Jasionowska-Skop)
    Nagroda specjalna Centrum e-Zdrowia
    Kategoria: Najlepsza praca z zakresu informatyzacji ochrony zdrowia
    tytuł pracy: „Narzędzie do komputerowego wspomagania rozpoznawania COVID-19 w obrazowaniu klatki piersiowej”
  3. Maja Krzemińska, Alicja Moskal (opiekun naukowy: dr inż. Magdalena Jasionowska-Skop)
    Nagroda specjalna Atende Industries
    Kategoria: Najlepsza praca z zakresu internetu rzeczy i sztucznej inteligencji

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym Studentom oraz ich Opiekunom Naukowym!