PRZEWODY DOKTORSKIE

 

Przewody prowadzone przez Radę Wydziału MiNI / Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte po 1 października 2019 roku)

Przewody prowadzone przez Radę Wydziału MiNI / Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte przed 1 października 2019 roku)

Informatyka

1. Agnieszka Jastrzębska

2. Grzegorz Ostrek

3. Magdalena Patrycja Jasionowska

4. Michał Okulewicz

5. Karol Walędzik

6. Piotr Panasiuk

7. Maciej Bartoszuk

8. Aleksander Cisłak

9. Jan Lasek

10. Mohammad Kheir Nammous

11. Piotr Sobecki

  • Streszczenie
  • Recenzja
  • Recenzja

12. Adam Żychowski

  • Streszczenie
  • Recenzja
  • Recenzja

13. Jan Karwowski

  • Streszczenie
  • Recenzja
  • Recenzja

 

 

Matematyka

1. Piotr Bies

2. Dariusz Socha

3. Michał Gaczkowski

4. Tomasz Miller

5. Adam Pytel

6. Marcin Świeca

7. Konrad Kisiel

8. Krzysztof Leśniewski

9. Tomasz Kostrzewa

10. Agnieszka Piliszek

11. Mariusz Kubkowski

12. Oskar Górniewicz

13. Urszula Pastwa

14. Aneta Augustynowicz

15. Nataliya Petryshyn

16. Adam Komorowski

17. Michał Zwierzyński

18. Krzysztof Rudaś

19. Krzysztof Rutkowski

20. Krzysztof Węsek

  • Streszczenie
  • Recenzja
  • Recenzja

21. Joanna Chybowska-Sokół

  • Streszczenie
  • Recenzja
  • Recenzja

 

 

POSTĘPOWANIA HABILITACYJNE

Postępowania prowadzone przez Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte po 1.10.2019 r.)
Postępowania prowadzone przez Radę Wydziału MiNI / Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte przed 1.10.2019 r.)

POSTĘPOWANIA O NADANIE TYTUŁU PROFESORA

Przewody prowadzone przez Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte po 1 października 2019 roku)

1. Katarzyna Ryszewska

Streszczenie

 

PRZEWODY DOKTORSKIE

 

Przewody prowadzone przez Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte po 1 października 2019 roku)

1. Katarzyna Ryszewska

Streszczenie

 

Przewody prowadzone przez Radę Wydziału MiNI / Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte przed 1 października 2019 roku)

Informatyka

1. Agnieszka Jastrzębska

2. Grzegorz Ostrek

3. Magdalena Patrycja Jasionowska

4. Michał Okulewicz

5. Karol Walędzik

6. Piotr Panasiuk

7. Maciej Bartoszuk

8. Aleksander Cisłak

9. Jan Lasek

10. Mohammad Kheir Nammous

Matematyka

1. Piotr Bies

2. Dariusz Socha

3. Michał Gaczkowski

4. Tomasz Miller

5. Adam Pytel

6. Marcin Świeca

7. Konrad Kisiel

8. Krzysztof Leśniewski

9. Tomasz Kostrzewa

10. Agnieszka Piliszek

11. Mariusz Kubkowski

12. Oskar Górniewicz

13. Urszula Pastwa

14. Aneta Augustynowicz

Streszczenie

15. Nataliya Petryshyn

Streszczenie

16. Adam Komorowski

Streszczenie

POSTĘPOWANIA HABILITACYJNE

Postępowania prowadzone przez Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte po 1.10.2019 r.)
Postępowania prowadzone przez Radę Wydziału MiNI / Radę Naukową Dyscypliny Matematyka (wszczęte przed 1.10.2019 r.)